Świetlica w maju

Świetliki przygotowały prace na konkurs organizowany przez SP nr 223 „Ekologię znam i radę w konkursie sobie dam”. Powstały ciekawe opracowania plastyczne wyrażające wyobrażenia świata za 40 lat. Odbył się festiwal talentów oraz finał festiwalu, na którym podziwialiśmy niezwykłe umiejętności dzieci: taniec, śpiew, pokaz gimnastyczny i taekwondo, a nawet sztuczkę magiczną.  W świetlicy gościło planetarium Anuka. Oglądaliśmy pokaz dotyczący wypraw na Księżyc oraz pogłębialiśmy swą wiedzę na temat gwiazd. Klasa 1b pogłębiła swoją wiedzę na temat świata zwierząt w Muzeum Ewolucji. Szczególnie interesowały nas dinozaury.  Nie zapomnieliśmy o Dniu Mamy  - przygotowywaliśmy laurki i życzenia.  A także wykonywaliśmy wiosenną dekorację.