Świetlica w czerwcu

Ostatni miesiąc roku szkolnego minął błyskawicznie i bardzo aktywnie. Trzeciego czerwca zorganizowaliśmy Olimpiadę świetlicową. Uczniowie klas 1-3 brali udział w trzech konkurencjach: bieg koordynacyjny z przeszkodami, rzut piłką lekarską i skoki przez skakankę. Każda konkurencja była punktowana osobno. Istniał podział na poziomy edukacyjne chłopców i dziewcząt. 55 uczestników wykazało się uzdolnieniami motorycznymi. Pomógł doping kolegów! W czerwcu nasi pierwszoklasiści otrzymali wyróżnienia w konkursie  SP 289  “Ptaki  - barwne, rajskie, kolorowe. Fantastyczne i bajkowe!”. Brawo dla Adama i Alicji! W nagrodę za całoroczne starania dziesiątego czerwca  wybraliśmy się do Multikina w Galerii Młociny na film pt. "Detektyw Bruno". Klasa II b na dzień przed zakończeniem roku miała jeszcze dużo energii. Dzieci zwiedziły AWF - posłuchały o historii, zobaczyły najważniejsze miejsca. Nie zabrakło szaleństwa na placu zabaw i pikniku.