Październik w świetlicy

Z okazji Światowego Dnia Zwierząt obchodzonego 4 października, w świetlicy odbył się konkurs plastyczny pt. "Mam kota na punkcie psa, kota". Dzieci z klas 1-4  bardzo chętnie rysowały, malowały, wyklejały swoje ulubione zwierzęta. Uczestnikom i wyróżnionym w konkursie gratulujemy umiejętności plastycznych, dzięki którym mogliśmy zorganizować wystawę i cieszyć oczy oglądając urocze portrety pupili.
Talenty plastyczne rozwijamy na bieżąco w trakcie zajęć świetlicowych. Jesienne kolory inspirowały do opracowywania tej pięknej pory roku różnymi technikami plastycznymi.
W październiku korzystaliśmy jeszcze z ciepłych dni - często bawiliśmy się na szkolnym placu i boisku, a gdy pogoda nie sprzyjała, czytaliśmy i korzystaliśmy ze świetlicowych gier. Największą popularność w tym miesiącu zdobyło "Bingo".