Grudzień w świetlicy

W grudniu czas w świetlicy płynie niezwykle szybko. Jest to bardzo miły okres. Jak co roku przygotowywaliśmy  świąteczne ozdoby i przedmioty  na  Kiermasz. Dochód ze sprzedaży przekażemy Fundacji Pomocy Dzieciom z Chorobą Nowotworową. Każdy chciał kupić coś pięknego! Tegoroczny Kiermasz uznajemy za udany. Dziękujemy za zaangażowanie Rodzicom, wychowawczyni 2b, wychowawczyni i pani Jadzi z zerówki, wolontariuszom i Samorządowi Szkolnemu.
Od początku grudnia dekorowaliśmy sale i korytarze motywami Bożego Narodzenia i Świętego Mikołaja. Mikołaj był zachwycony niepowtarzalnym klimatem świąt w naszej świetlicy i obdarował świetliki namiotem. Namiot stanął w sali 23. Bardzo chętnie w nim odpoczywamy. Mikołajki świętowaliśmy w kinie oglądając film "Inspektor Pająk", a ostatni dzień szkoły w 2023 roku spędziliśmy kolorowo lukrując pierniki.