16 kwietnia naszych ósmoklasistów odwiedzili przedstawiciele LXXVI Liceum Ogólnokształcącego im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Warszawie. Reprezentanci opowiedzieli o rekrutacji i klasach mundurowych, które oferuje ich szkoła. W ofercie szkoły m.in. znajduje się klasa celno-skarbowa, bezpieczeństwa publicznego, policyjna, wojskowa, personelu pokładowego (jedna z nielicznych w Polsce) i kawalerii konnej (jedyna w Polsce). Spotkania z przedstawicielami szkół ponadpodstawowych odbywają się w ramach doradztwa zawodowego.

Spotkanie z przedstawicielami LXXVI Liceum Ogólnokształcącego im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w SP nr 273