Mamy laureatów w konkursie literackim „Pierwszą pomoc wszyscy znamy, ratujemy – pomagamy”

Z radością pragniemy poinformować, że laureatami konkursu literackiego „Pierwszą pomoc wszyscy znamy, ratujemy – pomagamy” zostali:
Maria Jędrzejczyk kl. 7a
Vardan Ghazaryan kl. 6a
Franciszek Orzechowski  kl. 7a
Konkurs zorganizowany został przez Dyrekcję SPZZLO Warszawa – Żoliborz oraz redakcję kwartalnika „Zdrowie Pacjenta”. Uczniowie klas 5 – 8 i szkól ponadpodstawowych mieli stworzyć krótkie fraszki, wierszyki lub limeryki na temat zdrowia i pierwszej pomocy. Konkurs cieszył się dużą popularnością wśród uczniów, wiec tym bardziej jesteśmy dumni z osiągnięć naszych uczniów.
Informacja o konkursie i pełna lista laureatów została opublikowana w najnowszym wydaniu kwartalnika „Zdrowie Pacjenta” Nr 4 (65)

Laureaci konkursu literackiego z dyplomami.