Spotkanie autorskie z Panią Justyną Bednarek

5 marca odwiedziła naszą szkołę autorka uwielbianej przez dzieci książki pt. „Niesamowite przygody 10 skarpetek” pani Justyna Bednarek. Uczniowie klas 0-III mieli ogromną frajdę z tego spotkania. Pisarka opowiedziała dzieciom o swoim dzieciństwie, pracy zawodowej, jak została pisarką i skąd czerpie pomysły na kolejne książki. Uczniowie poznali śmieszną historię powstania książki o 10 skarpetkach oraz dowiedzieli się, jakie inne książki jeszcze napisała (wiele z nich jest w naszej szkolnej bibliotece). Pani Justyna przeczytała fragmenty dwóch swoich książek.
Między spotkaniami autorka rozdawała autografy wpisując je do przyniesionych przez uczniów książek. Na pożegnanie otrzymała od naszych uczniów zbiorek wierszy o skarpetkach i ręcznie uszyte tulipany. Zbiorek wręczyła Klaudia z klasy 3a, która napisała najdłuższy wierszyk o przygodach skarpetek.
Spotkanie było bardzo ciekawe i na pewno na długo pozostanie w pamięci naszych uczniów!
Bardzo dziękujemy Dyrekcji oraz Radzie Rodziców za sfinansowanie spotkania.